Dobrodošli!

Tenis škola Tennis team Cerezin (TTC) osnovana je 1994 godine, te od tada uspješno djeluje i danas. Neprekidni kontinuitet, verificirani programi i tisuće zadovoljnih lica, kako djece, tako i odraslih najbolji su pokazatelj naše uspješnosti i profesionalnosti.

Ali nemojte nam samo vjerovati na riječ, već dođite i uvjerite se sami!

 • TTC KIDS - Bebe tenisači 1

  TTC KIDS - Bebe tenisači 1

  Nedjelja, 3. Srpnja 2011. u 0:08

  15.06.2011. tenis škola & klub Tennis team Cerezin su organizirali za naše najmanje polaznike natjecanje u raznim igrama. Došlo je 5 natjecatelja i natjecateljica, a još 3-je ih je bilo bolesno, nažalost. Igralo se na mini terenu, igrala se košaka, trčalo se. Bilo je jako jako borbeno, a roditelji su strane navijali za svu djecu. Natjecanje su vodili treneri Berenard i Mladen koji su bili na visini zadatka...više...

 • TTC KIDS - Crveni turnir 1

  TTC KIDS - Crveni turnir 1

  Subota, 2. Srpnja 2011. u 23:40

  21.05.2011. tenis škola & klub Tennis team Cerezin su organizirali za naše polaznike crveni turnir. Došlo je 17 natjecatelja i natjecateljica. Igralo se na 4 mini terena. Bilo je jako jako borbeno, a roditelji su strane navijali za svu djecu. Za vrijeme natjecanja bio je postavljen i "Švedski stol" sa bombonima, keksima i raznim pićima koje su sponzorirali naš standardni sponzor Tvornica Kraš i tata Robert Kararigi kojemu još jedanput zahvaljujemo. Pobjedili su najbolji, ali...više...

 • TTC KIDS - Zeleni turnir 1

  TTC KIDS - Zeleni turnir 1

  Subota, 2. Srpnja 2011. u 23:30

  21.05.2011. tenis škola & klub Tennis team Cerezin su organizirali za naše polaznike zeleni turnir. Došlo je 11 natjecatelja i natjecateljica. Došlo bi ih i puno više da nije bilo obaveza sa Pričestima i Krizmama. Igralo se na 4 terena. Bilo je jako jako borbeno i pošteno. Dogodila su se neka ugodna iznenađenja...više...

 • Invent u DV.

  Invent u DV.

  Nedjelja, 3. Srpnja 2011. u 0:20

  05.04.2011. Tenis škola Tennis team Cerezin bila je gost na tjednu sporta koji je organizirao Dječji vrtić "Vrbik". Bilo je raznih sportova, a među njima i tenis. Naš trenerski tim je radoznalim mališanima pokazivao tenisku opremu, odgovarao na desetine ozbiljnih pitanja i naravno već na prvom treningu ozbiljno sa njima zaigrao tenis. Tokom cijelog druženja upoznali smo se sa otprilike 150 mališana...više...

 • Zahvala tvornici Kraš

  Zahvala tvornici Kraš

  Petak, 25. Ožujka 2011. u 1:22

  Naš sponzor Tvornica Kraš, nam je ponovo poslala lijepu količinu svojih proizvoda za naše polaznike. Kako bi im treninzi bili lakši i slađi. Hvala!

PrvoPrethodno... 89101112... SljedećeZadnje