Dobrodošli!

Tenis škola Tennis team Cerezin (TTC) osnovana je 1994 godine, te od tada uspješno djeluje i danas. Neprekidni kontinuitet, verificirani programi i tisuće zadovoljnih lica, kako djece, tako i odraslih najbolji su pokazatelj naše uspješnosti i profesionalnosti.

Ali nemojte nam samo vjerovati na riječ, već dođite i uvjerite se sami!

 • Novo!

  Novo!

  Petak, 25. Ožujka 2011. u 0:41

  Od 04.04.2011. Tenis škola & klub Tennis team Cerezin uvodi i novi program treniranja po sistemu Play and Stay programa (veći broj polaznika u grupi). Inaće po sistemu Play and Stay programa već duže vremena provodimo treninge, ali u malim grupama (3-6 polaznika). Na terenu sa većom grupom djece treninge će voditi po potrebi veći broj trenera. Cijene za takav sistem treniranja iznosi 30,00kn sa PDV-om po treningu sa uključenim terenom (8-12 polaznika na treningu) ili 25,00 kn sa PDV-om po treningu sa uključenim terenom (13-20 polaznika na treningu). Sve informacije i dodatne upite možete dobiti na broj telefona: 098/304-565 (Davor Cerezin) ili na e-mail: davor.cerezin2@zg.t-com.hr. Svi zainteresirani koji svoje dijete žele uključiti u ovaj program prijave trebaju izvršiti putem telefona (098/304-565) ili putem prijavnice sa naznakom play and stay tečaj.

  UPISI SU U TOKU!!! Ovdje možete vidjeti slike sa takvih treninga koje već provodimo u sklopu verificiranog programa Hrvatskog teniskog saveza.

  Dođite i zaigrajte tenis sa nama. Natječite se od prvog treninga.

  Polaznik – dijete ( 4-6 god. ) koje se odluči uključiti u program naše škole tenisa na poklon će dobiti i mini Babolat reket i majicu Tennis team Cerezin.
  Polaznik – dijete ( 7-11 god.) koje se odluči uključiti u program naše škole tenisa na poklon će dobiti i junior Babolat reket i majicu Tennis team Cerezin.

  Rok za prijavu:            30.03.2011.
  Početak semestra:       04.04.2011., 02.05.2011.
  Završetak semestra:    28.06.2011.

  Lokacije održavanja programa:
  - Tenis centar Maksimir, XI. Ravnice bb. (iza tvornice Kraš)
  - Tenis klub Topten, Prečko 60, naselje Prečko (kod crkve Presvetog trojstva)

  SVE REKVIZITE ZA PROVOĐENJE TRENINGA OSIGURAVA TENNIS TEAM CEREZIN.

 • Suradnja na projektu

  Subota, 19. Ožujka 2011. u 23:18

  Tenis škola & klub Tennis team Cerezin nastavlja uspješnu suradnju na projektu " play and stay" besplatne škole tenisa sa sljedećim osnovnim školama: O.Š. Ivana Filipovića, O.Š.Bukovac, O.Š. Jordanovac, O.Š. Vladimira Nazora, O.Š. Vrbani, O.Š Nikole Tesle i O.Š. Tituša Brezovačkog. Zahvaljujemo navedenim školama, ravnateljima, roditeljima i djeci na ukazanom povjerenju.

 • Upisi u proljetno-ljetni semestar 2011

  Upisi u proljetno-ljetni semestar 2011

  Nedjelja, 13. Ožujka 2011. u 20:37

  Poštovani posjetitelji naše web stranice, djeco, roditelji i svi zainteresirani,

  od 04.04.2011. Tenis škola & klub Tennis team Cerezin (TTC) nastavlja sa svojim radom u proljetno-ljetnom semestru 2011.

  Pozivamo Vas da u toku cijelog mjeseca travnja posjetite našu Tenis školu & klub Tennis team Cerezin (TTC) i priključite se BESPLATNOM predstavljanju programa učenja tenisa Play and Stay - "zaigraj i ostani".

  Program je namjenjen za PREDŠKOLSKU DJECU - tenis igraonica, ŠKOLSKU DJECU - program tenis škole i ODRASLE - program tenisa za odrasle. Više o programu Play and Stay vam mogu reći reči i sami Rafael Nadal i Roger Federer.

  Dođite i zaigrajte tenis sa prijateljima i iskusnim timom trenera. Ako vam se svidi - ostanite i nastavite igrati tenis, jer TENIS JE ZA SVE - "zaigraj i ostani". Sve informacije i dodatne upite možete dobiti na broj telefona: 098/304-565 i na e-mail: davor.cerezin2@zg.t-com.hr. Prijave možete izvršiti putem telefona (098/304-565) ili putem prijavnice sa naznakom play and stay program.

  Svaki polaznik - dijete programa Play and Stay dobit će besplatno 4 treninga u grupi (4-6 polaznika) i diplomu o završenom uvodnom tečaju.

  Polaznik – dijete koji se nakon besplatne škole uključi u rad naše škole tenisa i nastavi trenirati na poklon će dobiti Babolat reket i majicu Tennis team Cerezin.

  Rok za prijavu:            30.03.2011.
  Početak semestra:       04.04.2011.
  Završetak semestra:    28.06.2011.

  Lokacije održavanja programa:
  - Tenis centar Maksimir, XI. Ravnice bb. (iza tvornice Kraš)
  - Tenis klub Topten, Prečko 60, naselje Prečko (kod crkve Presvetog trojstva)

  SVE REKVIZITE OSIGURAVA TENNIS TEAM CEREZIN.

  Popularizacijom tenisa i približavanjem sporta svima omogućavamo i dajemo mogućnost biranja između prekrasnog sporta ili sivila ulice.

  Postanite i Vi dio tradicije naše tenis škole & kluba Tennis team Cerezin (TTC)!

 • Novi sponzor: INA

  Novi sponzor: INA

  Petak, 25. Veljače 2011. u 18:44

  25.02.2011. Tenis škola & klub Tennis team Cerezin (TTC) dobili su još jednog vrijednog sponzora za 2011. godinu. To je INA, naša najveća naftna kompanija. Zahvaljujemo im se još jedanput što su u našoj tenis školi prepoznali kvalitetu i tradiciju. Trudit ćemo se što vise promovirati i prezentirati njihov brand u svim nasim marketinškim kampanjama tokom cijele 2011. godine.

 • Dani otvorenih vrata

  Dani otvorenih vrata

  Srijeda, 29. Rujna 2010. u 23:37

  Poštovani posjetitelji naše web stranice, djeco, roditelji i svi zainteresirani,
  pozivamo Vas da u toku cijelog mjeseca veljače i ožujka posjetite našu školu tenisa Tennis team Cerezin na danima otvorenih vrata i priključite se BESPLATNOM predstavljanju programa učenja tenisa Play and Stay - "zaigraj i ostani".

  Program je namjenjen za PREDŠKOLSKU DJECU - tenis igraonica, ŠKOLSKU DJECU - program tenis škole i ODRASLE - program tenisa za odrasle. Više o programu Play and Stay vam mogu reći reči i sami Rafael Nadal i Roger Federer.

  Dođite i zaigrajte tenis sa prijateljima i iskusnim timom trenera. Ako vam se svidi - ostanite i nastavite igrati tenis, jer TENIS JE ZA SVE - "zaigraj i ostani". Sve informacije i dodatne upite možete dobiti na broj telefona: 098/304-565 i na e-mail: davor.cerezin2@zg.t-com.hr. Prijave možete izvršiti putem telefona (098/304-565) ili putem prijavnice sa naznakom dani otvorenih vrata.

  U toku mjeseca veljače i ožujka svaki polaznik - dijete promo programa Play and Stay dobit će 4 treninga u grupi (4-6 polaznika) besplatno.

  SVE REKVIZITE OSIGURAVA TENNIS TEAM CEREZIN.

  Lokacije održavanja dana otvorenih vrata su:
  - Tenis centar Maksimir, XI. Ravnice bb. (iza tvornice Kraš)
  - Tenis klub Topten, Prečko 60, naselje Prečko (kod crkve Presvetog trojstva)

  "Zaigraj i ostani" uz Tennis team Cerezin!

PrvoPrethodno... 910111213... SljedećeZadnje