Dobrodošli!

Tenis škola Tennis team Cerezin (TTC) osnovana je 1994 godine, te od tada uspješno djeluje i danas. Neprekidni kontinuitet, verificirani programi i tisuće zadovoljnih lica, kako djece, tako i odraslih najbolji su pokazatelj naše uspješnosti i profesionalnosti.

Ali nemojte nam samo vjerovati na riječ, već dođite i uvjerite se sami!

 • Predstavljamo vikend školu tenisa

  Predstavljamo vikend školu tenisa

  Nedjelja, 19. Rujna 2010. u 8:15

  Od 15.10.2010 Tenis škola Tennis team Cerezin započinje sa programom vikend tenis škole na lokacijama: O.Š. Jordanovac i T.C. Maksimir na Ravnicama. Vikend škola tenisa namjenjena je svim zainteresiranima (4-12 godina) koji bi voljeli igrati tenis, ali su tjedne obaveze "jače" od želje za tenisom pa su spriječeni dolaziti na treninge. Treninzi će se provoditi po ITF-ovom programu Play and stay tj. po istom programu kakav se provodi u tjednom programu Tenis škole Tennis team Cerezin. Vikend škole tenisa provodi iskusni i educirani tim trenera, ali prilagođeno vikendu: 1x tjedno u trajanju treninga od 90 minuta za školsku djecu (7-12 godina) i 1x tjedno u trajanju od 60 minuta za predškolsku djecu (4-7 godina). Svi rekviziti i teniska oprema su osigurani.

  Predbilježbe i upite započinjemo primati već sada putem prijavnice, na e-mail ili na kontakt broj (098/304-565) (Davor Cerezin). Svakom novom polazniku vikend škole tenisa posebna pogodnost: prva 2 treninga besplatna (u grupi 4-6 polaznika).

  Vaš Tennis team Cerezin

 • Upisi - jesen 2010

  Upisi - jesen 2010

  Nedjelja, 5. Rujna 2010. u 15:19

  Upisi za jesensko - zimski semestar su u tijeku. Molimo Vas da se zainteresirani jave na kontakt broj (098-304-565), putem e-maila ili putem naše prijavnice te ćemo se zainteresiranim polaznicima javiti u što kraćem roku. Svakom novom polazniku posebna pogodnost: testiranje i prva 4 treninga besplatna! (u grupi od 4 polaznika)

 • Nastavak škole tenisa i nova lokacija

  Nastavak škole tenisa i nova lokacija

  Subota, 4. Rujna 2010. u 21:36

  Od 06.09.2010 Tenis škola Tennis team Cerezin (TTC) nastavlja sa svojim radom u jesensko - zimskom semestru 2010/2011 na postojećim lokacijama, osim toga otvaramo vrata škole tenisa svim zainteresiranima i na novoj lokaciji: Tenis klub Top ten, naselje Prečko, Zagreb.

  Od 27.09.2010 T.K. Top ten i Tenis škola Tennis team Cerezin (TTC) zajedno pokreću projekt tenis škole sa ciljem popularizacije tenisa i približavanja tog predivnog sporta svima. T.K. Top ten ima prekrasne otvoreno - natkrivene terene sa kompletnom sportskom ponudom u mirnom djelu naselja Prečko, a Tennis team Cerezin (TTC) 16 godina godina uspješno vodi tenis školu kroz koju je prošlo na stotine nasmiješenih i zadovoljnih lica djece i odraslih. Na prekrasnim terenima tenis kluba Top ten u naselju Prečko, u zapadnom djelu Zagreba otvorit ćemo tenis školu svima: malima (predškolski i školski uzrast) i velikima, onima koji bi voljeli biti natjecatelji i onima koji vole tenis, ali bi ga htjeli igrati samo rekreativno u našoj tenis školi. Predbilježbe i upite započinjemo primati već sada putem prijavnice, na e-mail ili na kontakt broj (098/304-565) (Davor Cerezin). Treninzi započinju 27.09.2010 sa besplatnom školom tenisa u trajanju od 14 dana gdje ćemo Vam moći vise približiti sliku tog predivnog sporta.

  Dodjite i priključite se našem timu i otkrijmo čari tenisa zajedno na prekrasnim terenima tenis kluba Top ten okruženog zelenilom.

  Postanite i Vi dio tradicije našeg i Vašeg kluba.

 • Besplatna škola tenisa - jesen 2010

  Besplatna škola tenisa - jesen 2010

  Nedjelja, 22. Kolovoza 2010. u 21:29

  Tenis škola Tennis team Cerezin (TTC) organizira proljetne besplatne tečajeve tenisa u trajanju od 14 dana na terenima: Tenis centar Maksimir, Nacionalni tenis centar i O.Š. Jordanovac. Po završetku probnih treninga održati će se teniski turnir sa prilagođenim pravilima za razinu stečenog znanja i dob polaznika. Pobjednici i finalisti turnira biti će nagrađeni sa jednom mjesečnom članarinom u našoj školi tenisa. Ostali polaznici i sudionici turnira dobiti će diplomu o završenom uvodnom tečaju i nakon kojeg se mogu učlaniti u tenis školu i nastaviti redovno trenirati u grupama ili individualno. Prijave se primaju do 18.09.2010. na e-mail, putem prijavnice (obavezno navesti - za besplatne tečajeve) i na kontakt broj (098/304-565), dok besplatna škola tenisa počinje 20.09.2010.

  Besplati tečajevi tenisa na terenima T.K. Top Ten će započeti 27.09.2010 a prijave traju do 25.09.2010.

  Svaki novi polaznik koji se učlani u tenis školu i nastavi trenirati na poklon će dobiti majicu sa logom tenis škole.

 • Kamp 2010

  Kamp 2010

  Utorak, 11. Svibnja 2010. u 18:22

  Obavještavamo sve polaznike Tenis škole Tennis team Cerezin (TTC) da su počele prijave za tenis kamp 2010. Molimo sve zainteresirane da se jave zbog ograničenog broja polaznika (20 polaznika). Detaljnije o tenis kampu 2010.

PrvoPrethodno... 11121314SljedećeZadnje