Dobrodošli!

Tenis škola Tennis team Cerezin (TTC) osnovana je 1994 godine, te od tada uspješno djeluje i danas. Neprekidni kontinuitet, verificirani programi i tisuće zadovoljnih lica, kako djece, tako i odraslih najbolji su pokazatelj naše uspješnosti i profesionalnosti.

Ali nemojte nam samo vjerovati na riječ, već dođite i uvjerite se sami!

 • Proljeće je stiglo u TTC

  Proljeće je stiglo u TTC

  Srijeda, 22. Ožujka 2017. u 9:45

  Lijepo vrijeme je zakucalo i na naša vrata, konačnooo..!!

  Pozivamo sve zainteresirane da upišu svoju djecu u naše verificirane programe Jednogodišnja škola tenisa za djecu 7-12 godina i za predškolsku djecu program teniske igraonice Mini tenis za predškolsku djecu 4-7 godina.

  Pružite djeci kvalitetnu sportsku edukaciju na zabavan način. Sve informacije možete dobiti na broj telefona: 091/3045-655 i na e-mail: davor.cerezin2@zg.t-com.hr.

  Dodjite i iskoristite svoja 2 besplatna treninga

 • Upisi za 2016/2017 godinu u tijeku

  Upisi za 2016/2017 godinu u tijeku

  Utorak, 23. Kolovoza 2016. u 20:20

  Tenis škola & klub Tennis team Cerezin pozivaju sve zainteresirane da upišu svoju djecu u naše verificirane programe Jednogodišnja škola tenisa za djecu 7-12 godina i za predškolsku djecu program teniske igraonice Mini tenis za predškolsku djecu 4-7 godina.

  Programe su verificirali Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta i Agencija za odgoj i obrazovanje. Programi su namjenjeni onima koji bi voljeli biti natjecatelji i onima koji vole tenis, ali bi ga htjeli igrati samo rekreativno. Pružite djeci kvalitetnu sportsku edukaciju na zabavan način.

  Informacije o upisima i predbilježbe možete dobiti na broj telefona: 091/3045-655 i na e-mail: davor.cerezin2@zg.t-com.hr. Svaki novi polaznik koji se upiše će dobiti prva 2 treninga besplatno gdje ćemo Vam moći više približiti sliku tog predivnog sporta i upoznati vas sa našim trenerima.

  Veselimo se vašem dolasku!!

 • Upisi za 2015/2016 godinu u tijeku

  Upisi za 2015/2016 godinu u tijeku

  Utorak, 18. Kolovoza 2015. u 12:01

  Tenis škola & klub Tennis team Cerezin pozivaju sve zainteresirane da upišu svoju djecu u naše verificirane programe Jednogodišnja škola tenisa za djecu 7-12 godina i za predškolsku djecu program teniske igraonice Mini tenis za predškolsku djecu 4-7 godina.

  Programe su verificirali Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta i Agencija za odgoj i obrazovanje. Programi su namjenjeni onima koji bi voljeli biti natjecatelji i onima koji vole tenis, ali bi ga htjeli igrati samo rekreativno. Pružite djeci kvalitetnu sportsku edukaciju na zabavan način.

  Informacije o upisima i predbilježbe možete dobiti na broj telefona: 091/3045-655 i na e-mail: davor.cerezin2@zg.t-com.hr. Svaki novi polaznik koji se upiše će dobiti prva 2 treninga besplatno gdje ćemo Vam moći više približiti sliku tog predivnog sporta i upoznati vas sa našim trenerima.

  Polaznik – dijete koji se nakon besplatne škole uključi u rad naše škole tenisa i nastavi trenirati na poklon će dobiti Babolat reket. Veselimo se vašem dolasku!!

 • Novosti uz turnire

  Srijeda, 18. Ožujka 2015. u 12:03

  Od sada sve novosti vezane za turnire možete pratiti i na našoj stranici turnira kao i na našoj Facebook stranici!

 • ZTS natjecanje

  ZTS natjecanje

  Utorak, 2. Prosinca 2014. u 0:49

  29-30.11.2014.na Zagrebackom velesajmu odrzan je OP ZTS-a do 10 godina.Nasi TTC decki Ben(8.5 god) i Vito(7.5 god) odigrali su super turnir.Ben je pobijedio nositelja skupine i izgubio u cetvrtfinalu Broncane skupine.Vito je odigrao turnir za pamcenje.Izgubio je u finalu Broncane skupine u trecem setu u tie-breaku...OSVOJENA JE PRVA MEDALJA.Decki neumorno treniraju i rezultati su tu :) Ali druzenje sa deckima iz drugih klubova-NEPROCJENJIVO!!!!više...

PrvoPrethodno1234... SljedećeZadnje