Besplatna škola tenisa

Tenis škola Tennis team Cerezin (TTC) organizira proljetne besplatne tečajeve tenisa u trajanju od 14 dana na terenima: Tenis centar Maksimir, Nacionalni tenis centar i O.Š. Jordanovac. Po završetku probnih treninga održati će se teniski turnir sa prilagođenim pravilima za razinu stečenog znanja i dob polaznika. Pobjednici i finalisti turnira biti će nagrađeni sa jednom mjesečnom članarinom u našoj školi tenisa. Ostali polaznici i sudionici turnira dobiti će diplomu o završenom uvodnom tečaju i nakon kojeg se mogu učlaniti u tenis školu i nastaviti redovno trenirati u grupama ili individualno. Prijave se primaju do 25.04.2010. na e-mail, putem prijavnice (obavezno navesti - za besplatne tečajeve) i na kontakt broj (098-304-565).


Svaki novi polaznik koji se učlani u tenis školu i nastavi trenirati na poklon će dobiti majicu sa logom tenis škole.


Sponzori:

Anthelios Kraš Babolat Play and stay! Dućan športske opreme - Sportivo