TTC Kids - Creveni turniri & Teniska olimpijada 2014

26.04.2014. i 31.05.2014. na terenima TC Maksimir-Ravnice, Tenis škola Tennis team Cerezin (TTC) organizirala je CRVENI TURNIR & TENISKU OLIMPIJADU. Natjecanje je bilo namjenjeno za polaznike našeg programa Tenis igraonice- predškolska djeca 4-7 godina i Tenis škola-djeca 7-12 godina. Prisustvovali su natjecatelji koji su došli sa naših trening lokacija TC MAKSIMIR-Ravnice, TC TOPTEN-Prečko i DV VRBIK i još puno roditelja u ulozi navijača. Da nema Kozica, Pričesti, Krizmi broj bi nam bio daleko veći, ali i ovako smo se super zabavili... i zasladili sa slasticama što smo ih dobili od naših sponzora Tvornice Kraš i Večernjeg lista te im ovim putem zahvaljujemo... Mislim da su treneri Tennis team-a Cerezin svojim zalaganje sve rekli.. Ostalo neka kažu naša djeca i roditelji. Slike možete pogledati u nastavku...


Sponzori:

Anthelios Kraš Babolat Play and stay! Dućan športske opreme - Sportivo