TTC Kids - Narančasti & Zeleni turnir 2014

10.05.2014. i 24.05.2014. na terenima TC Maksimir-Ravnice, Tenis škola Tennis team Cerezin (TTC) organizirala je NARANČASTI i ZELENI TURNIR. Natjecanje je bilo namjenjeno za polaznike našeg programa Tenis škola za djecu 7-12 godina. Prisustvovali su natjecatelji koji su došli sa naših trening lokacija TC MAKSIMIR-Ravnice, TC TOPTEN-Prečko. I dalje smo u nemilosti Pričesti i Krizmi i nismo bili u punom broju... Od natjecatelja je bilo starih faca kojima su se priključili i neki novi klinci i dodatno zakuhali ionako neizvjesnu situaciji tokom natjecanja¸ Natjecanja su vodili treneri Bernard, Davor i Ante. Još jednom zahvaljujemo sponzoru Tvornici Kraš. Slike možete pogledati u nastavku...


Sponzori:

Anthelios Kraš Babolat Play and stay! Dućan športske opreme - Sportivo